همینک ازوب سایت خبری راه دانشجو بخوانید :

هافک تیم فوتبال گسترش فولاد گلی که در بازی با سپیدرود به ثمر رساند را به مجموعه گسترش فولاد تقدیم کرد.

راه دانشجو – رضا خالقی‌فر ، در خصوص پیروزی یک بر صفر گسترش فولاد مقابل سپیدرود گفت: در نیمه اول آنها بهتر بازی کردند اما ما در نیمه دوم بازی را در دست گرفتیم و با تغییر سیستم به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم. ما باتوجه به ۲ شکست قبلی نیاز مبرمی به برد داشتیم و خوشحالم در دقیقه ۹۳ به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم.

وی ادامه داد: مشکل اصلی تیم ما عدم هماهنگی بازیکنان است چون تغییراتی زیادی در گسترش فولاد انجام شد و امیدوارم در تعطیلات لیگ برتر بتوانیم به شرایط خوبی برسیم.

خالقی‌فر در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند گفت: در شلوغی دروازه حاج‌محمدی پاس خوبی به من داد و خوشبختانه گل برتری تیمم را به ثمر برسانم. من از این اتفاق خوشحالم و گلم را به مجموعه گسترش فولاد تقدیم می‌کنم. به هر حال همه ما در ۲ هفته گذشته خیلی سختی کشیدیم و شرایط اصلا خوب نبود.

خالقی‌فر در این مورد که برخی معتقدند گسترش فولاد گزینه سقوط به دسته اول است گفت: اصلا این طور نیست و ما جزو گزینه‌های سقوط نیستیم. شما می‌بینید که اکثر تیم‌ها برای هر فصل با تغییرات متعددی روبرو می‌شوند و همین موضوع باعث افت تاکتیکی آنها می‌شود. تیم‌هایی مثل سپاهان، فولاد و حتی استقلال تهران هم چنین شرایطی را دارند. ما بعد از اینکه هماهنگ شویم قطعا نتایج بهتری خواهیم گرفت.

او در پایان گفت: شما می‌بینید که پرسپولیس تنها تیم بدون تغییر ایران است که چقدر خوب نتیجه می‌گیرد. من به آنها تبریک می‌گویم و پرسپولیس باید الگوی همه تیم‌ها در ایران باشد. آنها شانس اول قهرمانی هستند و اگر اتفاق خاصی نیافتد خیلی راحت قهرمان خواهند شد.

این خبر به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده است و راه دانشجو مسئولیتی در قبال انتشار خبر ندارد
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما