نوشته‌های تازه

همینک ازوب سایت خبری راه دانشجو بخوانید :

دو تن از نمایندگان مجلس در تذکر کتبی به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خواستار تسریع در اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان شدند.

به گزارش خبرنگار مهر،  در پایان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی توسط هیات رئیسه قرائت شد.

بر این اساس علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان و محمدعلی کریمی نماینده مردم اراک در تذکر مشترک به وزیر علوم خواستار توضیح درباره علت ورود به اصلاح اساسنامه دانشگاه پیام نور شدند.

جمعی از نمایندگان نیز در تذکر کتبی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت رسیدگی به مشکلات اوقاف و نارضایتی های عمومی در این رابطه تاکید کردند.

ناهید تاج الدین و سهیلا جلودارزاده نمایندگان اصفهان و تهران در تذکر مشترک به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت تسریع در اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تاکید کردند.

محسن علیجانی زمانی نماینده مردم تهران به همراه جمعی دیگر از نمایندگان نیز در تذکر مشترک به وزیر آموزش و پرورش، با انتقاد از عدم پرداخت حق التدریس معلمان رسمی و نارضایتی موجود در این رابطه، خواستار اقدام در این زمینه شدند.

منبع

این خبر به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده است و راه دانشجو مسئولیتی در قبال انتشار خبر ندارد
منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما