نوشته‌های تازه

همینک ازوب سایت خبری راه دانشجو بخوانید :

سرپرست جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از تدوین سند برنامه راهبردی خبر داد و گفت: بازسازی ساختار همه جانبه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزانه شرفبافی سرپرست جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) امروز در مراسم رسمی دریافت حکم خود از وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهم برنامه های خود از تدوین سند برنامه راهبردی این شرکت هواپیمایی خبر داد و گفت:بازسازی ساختاری همه جانبه، اصلاح سیستم مدیریت ایمنی و کیفیت و افزایش سطح کیفی خدمات از برنامه های این شرکت است.

وی آموزش منابع انسانی و استقرار نظام مدیریت عملکرد برای حقوق و دستمزد کارکنان را از دیگر محورهای برنامه خود در این شرکت اعلام کرد.

شرفبافی ادامه داد: بهبود روش های بازرگانی و بازاریابی نیز از دیگر برنامه های این شرکت است که باید با جدیت به آن پرداخته شود.

سرپرست جدید شرکت هواپیمایی هما به گسترش شبکه پروازی این شرکت نیز اشاره کرد و گفت: در فضای جدید و تعاملات بین المللی در پی افزایش شبکه پروازی هما هستیم.

وی افزود: ارتقا فرهنگ سازمانی شرکت هما نیز با جدید در این شرکت دنبال می شود.

سرپرست شرکت هواپیمایی هما با بیان اینکه قراردادهای ATR، بویینگ و ایرباس ادامه خواهد داشت و پیگیری می شود، درباره برنامه های خود درخصوص جذب فاینانسور گفت: این موضوع قطعا پیگیری می شود و در حال حاضر در حال شناسایی فاینانسورها هستیم.

شرفبافی درباره زیان دهی شرکت هما گفت: در این زمینه نیز برنامه هایی برای ارتقا سرمایه این شرکت داریم که از روش های مختلف این سرمایه ها تامین شود.

وی به صندوق بازنشستگی هما اشاره کرد و گفت: این صندوق نیز باید پس از بازسازی ساختاری و تاییدیه های لازم واگذار شود.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز طی مراسمی با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی از زحمات فرهاد پرورش مدیرعامل سابق شرکت هواپیمایی هما قدردانی شد و فرزانه شرفبافی به عنوان سرپرست این شرکت فعالیت خود را رسما آغاز کرد.

لازم به ذکر است فرهاد پرورش به عنوان نماینده ایران در سازمان جهانی هواپیمایی (ایکائو) عازم کانادا می شود.

منبع

این خبر به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده است و راه دانشجو مسئولیتی در قبال انتشار خبر ندارد
منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما