ال‌جی جی ۶ مینی که با نام الجی کیو ۶ (Q6) معرفی می‌شود، به نمایشگری ۵.۴ اینچی و دوربینی ۱۳ مگاپیکسلی مجهز خواهد شد و ۳۹۹ دلار قیمت دارد.

چند ماهی اســت که بازار شایعات مربوط به ال‌جی جی ۶ مینی داغ اســت؛ این گوشی قرار اســت مدل کوچک‌تر و ارزان‌تر جی۶ پرچم‌دار باشد. بر اساس اطلاعات لو رفـــــته توسط ایوان بلس، ال‌جی کیو ۶ از نمایشگری عریض با نسبت عــکس ۱۸ به ۹ اســتفاده می‌کند که شباهت زیادی به نمایشگر جی ۶ دارد؛ با این تفاوت که ۰.۳ اینچ کوچک‌تر شده و به ۵.۴ اینچ رسیده اســت.

مقاله‌های مرتبط:

به‌علاوه، ال‌جی کیو ۶ تنها ۳ گیگابایت رم دارد و از دوربین دوگانه اســتفاده نمی‌کند. این گوشی قرار اســت تنها به یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با فلش دوگانه مجهز شود. برای مقایسه، ال‌جی جی ۶ از دو دوربین ۱۳ مگاپیکسلی اســتفاده می‌کند که یکی لنزی با نسبت کانونی f/1.8 و فوکوس خودکار تشخیص فاز و دیگری لنزی با زاویه‌ی باز ۱۲۵ درجه‌ای و نسبت کانونی f/2.4 دارد. مدل کیو ۶ یا همان جی ۶ مینی، فقط دوربین اولی را دارد و خبری از دوربین واید نیست؛ البته این دوربین از همان حسگر سونی IMX258 و اپلیکیشن عکاسی بسیار خوب جی ۶ اســتفاده می‌کند.

fa838663 c28b 475e 9227 a8f3b3879c6b قیمت و مشخصات ال جی جی 6 مینی فاش شد

ال‌جی کیو ۶ با کد LG-M700 عرضه می‌شود و تا این لحظه توانسته اســت مجوز کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات‌متحده (FCC) را کسب کند. این گوشی میان رده قرار اســت در ماه‌های آینده و با قیمت ۳۹۹ دلار معرفی شود.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته قیمت و مشخصات ال جی جی ۶ مینی فاش شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما