همینک ازوب سایت رویدادی راه دانشجو بخوانید :

خرداد:رئیس کمیسیون امنیت ملی پیام عملیات موشکی سپاه را متوجه آمریکا دانست و گفت: آمریکا در راس شیطنت‌های تروریستی در ناحیه هست.

به نقل ایسنا، علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو به همراه شبکه رویداد به همراه بیان اینکه پاسخ ما کوبنده‌تر خواهد بود، عنوان انجام: به همراه دم شیر نمی‌توانند به همراهزی کنند و به همراهید تبعات هر اقدام نابخردانه را تحمل کنند.

وی این پیام را متوجه آمریکا دانست و  گفت: آمریکا در راس شیطنت های تروریستی در ناحیه هست. حضور آن در موصل و رقه و فرستادن محموله های کمکی به همراه این عنوان که گفتند به اشتبه همراهه به همراهد آنها را برای داعش برده هست و یا اقدامات علیه ارتش سوریه در شرایطی که حلب را آزاد انجامه بود نشان می دهد آمریکایی ها در راس قرار دارند.

بروجردی ادامه داد: عربستان و دیگر کشورها که ژست حمایت از تروریست را می‌گیرند، بدانند جمهوری اسلامی به همراه هیچ کسی شوخی ندارد. در حال حاضر وارد فاز مبه همراهرزه جدیدی به همراه تروریست‌ها در ناحیه انجام گرفته‌ایم.

وی اضافه انجام: تاکنون از طریق مستشاری و متخصصین ما در سوریه به آنها نظر مستشاری می‌دادیم که تاثیرات زیادی داشت. در شرایطی که سنای آمریکا به تعیین تحریم‌های جدید علیه ایران پرداخته بود این اقدام پاسخی بود به آمریکا که در دوران تحریم توانستیم به این موفقیت‌ها دست پیدا کنیم.

این رویداد به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده هست و راه دانشجو مسئولیتی در قبه همراهل انتشار رویداد ندارد
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما