همینک ازوب سایت رویدادی راه دانشجو بخوانید :

خانومگ زدن گوش به شرایطی گفته می شود که فرد بدون وجود منبع صدای خارجی، سر و صدا یا صدای خانومگ را در گوش خود می شنود. در برخی موارد، صدا می تواند چنان بلند به همراهانجام گرفت که در توانایی تمرکز فرد اختلال ایجاد کند.

گاهی اوقات بدن تلاش می کند به روش هایی عجیب سیگنال هایی را به شما ارسال کند تا از بروز مشکلی بزرگ رویداد دهد. ممکن هست قدرت چشایی شما به ناگاه تغییر کند یا به همراه صدای خانومگ در گوش های خود مواجه شوید.

این علائم عجیب و غریب می توانند نشانه ای از این به همراهشند که مشکلی جدی‌تر در بدن وجود دارد.

خانومگ زدن گوش ها

خانومگ زدن گوش ها می تواند به همراه تجمع جرم گوش، تومورهای سر و گردن یا مشکلاتی در آرواره مرتبط به همراهانجام گرفت.

خانومگ زدن گوش (Tinnitus) به شرایطی گفته می شود که فرد بدون وجود منبع صدای خارجی، سر و صدا یا صدای خانومگ را در گوش خود می شنود. در برخی موارد، صدا می تواند چنان بلند به همراهانجام گرفت که در توانایی تمرکز فرد اختلال ایجاد کند.

خانومگ زدن گوش مشکلی شایع هست و از هر پنج نفر، یک نفر را تحت تاثیر قرار می دهد. خانومگ زدن گوش یک بیماری در نظر گرفته نمی شود، اما نشانه ای از دیگر بیماری های زمینه ای هست که به همراه از دست دادن شنوایی وابسته به افزایش سن، آسیب در گوش داخلی، تجمع یا انسداد جرم گوش ارتبه همراهط دارد، یا گاهی اوقات نشانه ای از آلرژی ها هست. اگر خانومگ زدن گوش زیاد از یک هفته ادامه یابد، به همراهید به پزشک مراجعه کنید. نشانه های خانومگ زدن گوش شامل سر و صداهای خیالی در گوش ها، وزوز، خانومگ زدن، صدای خش خش، غرش یا کلیک می شوند.

از دست دادن چشایی

از دست دادن چشایی می تواند به همراه بیماری آلزایمر، مشکلات سینوسی و بینی، کمبود مواد مغذی، آسیب سر یا مصرف برخی داروها مرتبط به همراهانجام گرفت.

یک اختلال چشایی می تواند تاثیر منفی بر سلامت و کیفیت خانومدگی انسان داشته به همراهانجام گرفت. در زمان تولد، انسان دارای حدود ۱۰ هزار جوانه چشایی هست، اما پس از ۵۰ سالگی، ممکن هست روند از دست دادن آنها را تجربه کند. برخی موارد از دست دادن قدرت چشایی و حتی بویایی در میان افراد مسن، به ویژه پس از ۶۰ سالگی، شایع هست.

دانشمندان بر این به همراهورند که تا ۱۵ درصد از بزرگسالان ممکن هست دارای یک مشکل چشایی یا بویایی به همراهشند، اما زیادی در پی دریافت کمک پزشکی نیستند. زیادی از افرادی که فکر انجام میدهند حس چشایی خود را از دست داده و به پزشک مراجعه انجام میدهند وقتی متوجه می شوند که در حقیقت دارای یک اختلال بویایی هستند، شگفت زده می شوند.

آبی انجام گرفتن ناخن ها

آبی انجام گرفتن ناخن ها می تواند به همراه انسداد ریوی، آمفیزم یا بیماری ریوی مرتبط به همراهانجام گرفت.

ناخن های آبی نشانه ای از عدم دریافت اکسیژن به میزان کافی در نوک انگشتان هست، که این شرایط به نام سیانوز شناخته می شود. دلایل زیادی از جمله انسداد ریوی، آمفیزم یا بیماری تنفسی، یا یک مشکل عروقی به نام بیماری رینود می توانند زمینه ساز این شرایط شوند.

گاهی اوقات، ممکن هست گردش خون آهسته‌تر، به ویژه در آب و هوای سرد، موجب شکل گیری ناخن های آبی شود، اما در صورتی که ناخن های شما همواره آبی هستند، مراجعه به پزشک برای بررسی دقیق شرایط بهترین گزینه هست.

خالدار انجام گرفتن شبکیه چشم

خالدار انجام گرفتن شبکیه چشم می تواند به همراه یک تومور مرتبط به همراهانجام گرفت و به همراهید توسط پزشک بررسی شود.

چشم های شما شبیه پوست هستند و همانند پوست، آنها نیز می توانند به همراه شکل گیری نشان هایی به نام خال مشیمیه مواجه شوند. خال مشیمیه به طور معمول بی ضرر هست و در افزایش موارد تنها یک چشم پزشک می تواند آنها را مشاهده کند. پزشک بر هر گونه خال نظارت خواهد داشت و در صورت ایجاد تغییر در رنگ، اندازه یا شکل که می تواند نشانه ای از ملانوما به همراهانجام گرفت به بیمار هانجام گرفتار می دهد.

پر مویی صورت در خانومان

رانجام گرفت زیاد از اندازه موی صورت در خانومان می تواند به همراه یک عدم تعادل هورمونی مرتبط به همراهانجام گرفت.

بیماری هیرسوتیسم افزایش به واسطه یک عدم تعادل در هورمون های جنسی، به ویژه میزان زیاد از اندازه هورمون های آقاانه آندروژن، شکل می گیرد. یکی از شایع‌ترین دلایل این شرایط سندرم تخمدان پلی کیستیک هست. این بیماری به رانجام گرفت زیاد از اندازه موهای زبر و تیره روی بدن در قسمت هایی که معمولا در آقاان مو رانجام گرفت می کند – صورت، سینه و پشت – منجر می شود. مقدار موهای بدن تا حد زیادی به ساختار ژنتیکی وابسته هست.

منبع : عصر ایران 

این رویداد به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده هست و راه دانشجو مسئولیتی در قبه همراهل انتشار رویداد ندارد
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما