همینک ازوب سایت رویدادی راه دانشجو بخوانید :

به نقل آراس، تیم‌های ملی فوتبه همراهل ایران و ازبکستان در هفته هشتم از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا و از گروه A این رقابت‌ها از تایم ۲۱:۱۵ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان این دیدار به همراه برتری ۲ بر صفر شاگردان کی‌روش به پایان رسید تا صعود ایران به جام جهانی قطعی شود.

ازبکستان در این دیدار به همراه ترکیب لوبه همراهنوف، کریمتس، اسماعیلف، شوراخمدوف، آندرف، حیدروف، آفنین، احمدوف، شمورادوف، سرگیف و عبدوخولیکوف به مصاف تیم ملی ایران رفت.

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، میلاد محمدی، علی کریمی، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش (وحید امیری – ۲+۴۵)، مسعود شجاعی، مهدی طارمی و سردار آزمون از ابتدا برای ایران به میدان رفتند.

احمد ابوبکر از عمان قضاوت این به همراهزی را برعهده داشت.

نیمه اول:

دقیقه ۶: کرنر رامین رضاییان از سمت رهست به همراه ضربه سر سعید عزت‌الهی از به همراهلای دروازه لوبه همراهنف به بیرون رفت.

دقیقه ۹: کرنر رامین رضاییان از سمت رهست پس از دخالت مدافع شماره هفت ازبکستان روی تیر دوم به جلال حسینی رسید که ضربه چکشی این به همراهزیکن از روی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۳: پاس در عمق علیرضا جهانبخش از میان مدافعان ازبکستان سردار آزمون را به همراه لوبه همراهنف تک به تک انجام که ضربه مهاجم ایرانی روستوف از بین پاهای دروازه‌به همراهن ازبک‌ها تیم ملی ایران را به گل اول رساند.

دقیقه ۲۸: خطای وادیم افنین در میانه میدان روی علیرضا جهانبخش کارت زرد اول این مسابقه را نصیب هافبک ازبکستان انجام.

دقیقه ۴۵: پاس رو به عقب علیرضا جهانبخش در داخل محوطه جریمه ازبکستان به همراه ضربه مهدی طارمی همراه انجام گرفت که این توپ نیز از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲+۴۵: پاس زمینی و رو به جلوی میلاد محمدی قبل از آنکه به سردار آزمون برسد در اختیار لوبه همراهنف قرار گرفت.

دقیقه ۲+۴۵: وحید امیری در انتهای نیمه اول جایگزین علیرضا جهانبخش مصدوم انجام گرفت.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۸: خطای اکمل شوراخمادوف روی مهدی طارمی در داخل محوطه جریمه ازبکستان به همراهعث انجام گرفت احمد ابوبکر داور عمانی این دیدار به نشانه ضربه پنالتی در سوت خود دمیده و ایران را در آستانه رسیدن به گل دوم قرار بدهد.

دقیقه ۴۹: ضربه پنالتی مسعود شجاعی به همراه اختلاف از به همراهلای دروازه ازبکستان به بیرون رفت.

دقیقه ۵۲: سردار رشیدوف جانشین وادیم افنین در ترکیب تیم ملی ازبکستان انجام گرفت.

دقیقه ۶۱: مسعود شجاعی ضربه خطا از سمت چپ دروازه ازبکستان را به روی دروازه ارسال انجام که به همراه دفع اشتبه همراهه مدافع ازبکستان توپ جلوی پای سردار آزمون قرار گرفت اما ضربه مهاجم تیم ملی از روی نقطه پنالتی از کنار دروازه ازبکستان به بیرون رفت تا یک موقعیت عالی دیگر برای ایران از دست برود.

دقیقه ۶۵: جلال‌الدین ماشاریپوف جایگزین تیمور عبدوخلیکوف در ترکیب تیم ملی ازبکستان انجام گرفت.

دقیقه ۶۹: اشکان دژاگه جایگزین مسعود شجاعی در ترکیب تیم ملی انجام گرفت.

دقیقه ۷۵: سردار آزمون از داور عمانی این دیدار نخستین کارت زرد تیم ملی ایران را دریافت انجام.

دقیقه ۸۰: سانتر وحید امیری از سمت چپ خط دفاعی ایران به همراه ضربه سر مهدی طارمی در داخل محوطه جریمه ازبکستان همراه انجام گرفت، اما این موقعیت نیز از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۸: همکاری سردار آزمون به همراه مهدی طارمی به همراه پاس سردار به طارمی در سمت چپ محوطه جریمه ازبکستان رسید و طارمی به همراه یک حرکت پا به توپ اسماعیلوف را از مقابل برداشت و به همراه یک بغل پای حرفه‌ای گل دوم تیم ملی را رقم زد.

دقیقه ۹۰: رضا قوچان‌نژاد جانشین مهدی طارمی در ترکیب تیم ملی فوتبه همراهل ایران انجام گرفت.

به همراه این پیروزی تیم ملی ایران در پایان هفته هشتم از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا به همراه ۲۰ امتیاز ضمن تداوم صدرنشینی خود در گروه A، بعد از برزیل به عنوان دومین تیم راه یافته به جام جهانی روسیه انتخاب انجام گرفت و دو به همراهزی پایانی خود را عملاً تشریفاتی انجام. بعد از تیم ملی کشورمان ، کره‌جنوبی به همراه ۷ به همراهزی و ۱۳ امتیاز در جایگاه دوم و ازبکستان به همراه ۸ به همراهزی و ۱۲ امتیاز در جایگاه سوم به همراهقی ماندند.

شاگردان کی‌روش به همراه برتری یک بر صفر مقابل ازبکستان همچنان تنها تیم مقدماتی جام‌جهانی هستند که دروازه خود را بسته نگه داشته و رکورد گل نخوردن خود را به ۱۰۱۸ دقیقه رساندند.

دیدار بعدی تیم ملی کشورمان در چهارچوب این رقابت‌ها روز پنجشنبه ۹ شهریور ماه مقابل کره‌جنوبی خواهد بود که نتیجه آن تاثیری در سرنوشت تیم ملی ندارد.

این رویداد به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده هست و راه دانشجو مسئولیتی در قبه همراهل انتشار رویداد ندارد
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما