همینک ازوب سایت خبری راه دانشجو بخوانید :

تکنسین های اورژانس ۱۱۵ آبا ه طشک در اردیبهشت ماه سالجاری ۱۶۶مأموریت امدادی همراه با کمکهای اولیه را در این بخش به انجام رساندند.

حسین قانع: بنابر اعلام محمد محسن هاشمی، مسئول اورژانس ۱۱۵ آباده طشک، در اردیبهشت ماه سالجاری تکنسین های، پایگاههای اورژانس این بخش پر جمعیت توانستند با ۱۶۶ عملیات به کمک بیماران، مصدومان و مجروحان بشتابند.

هاشمی با برشمردن تلاشهای فداکارانه تکنسین های اورژانس۱۱۵ در این بخش گفت:در ماه اردیبهشت تکنسین های اورژانس ۷۱ مورد مأموریت جاده ای، ۲۹ مأموریت شهری، ۳۱ مأموریت اعزامی بین بیمارستانی و ۳۵ مورد مراجعه شهروندان به پایگاههای این بخش را با موفقیت به انجام رساندند.
مسئول اورژانس ۱۱۵ آباده طشک افزود: در این ۱۶۶ مأموریت، بیماران قلبی و عروقی  با ۵۴ مورد، حوادث ترافیکی ۳۱ مورد و موارد اورژانسی زنان و زایمان با ۱۰ مورد، به ترتیب بیشترین اولویت این مأموریت ها را به خود اختصاص دادند.
هاشمی در پایان، با بیان اینکه ۲ مورد سوختگی منجر به فوت نیز از دیگرهای مأموریت های صورت گرفته در اردیبهشت ماه  بود،  گفت : پایگاه اورژانس ۱۱۵ چاه مهکی نیز به عنوان یکی از پر کار ترین پایگاههای اورژانس در سطح شهرستان شناخته شده است.

این خبر به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده است و راه دانشجو مسئولیتی در قبال انتشار خبر ندارد
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما