همینک ازوب سایت خبری راه دانشجو بخوانید :

نشست خبری کیامرث حاجی زاده رییس هیات ورزشی بیماران خاص ظهر امروز در محل ساختمان اداره کل مدیریت بحران استانداری برگزار شد.

حاجی زاده خبر داد: جشنواره خیریه غذا در حوزه بیماران خاص با ۲۲هیئت پنجشنبه برگزار خواهد شد

حاجی زاده از انجام رایزنی هایی جهت برگزاری سمینار مقابله با بحران آتش سوزی به ویژه مختص پتروشیمی در چند ماه آینده خبرداد و افزود: در رابطه با کمک به بیماران خاص و کمک به درمان آن ها، یک بخشی را حمایت از انجمن های خیریه در همه زمینه های درمانی در نظر گرفته ایم. از آنجایی که منابع دولتی محدود است بنا شد در حوزه بیماران خاص با ۲۲هیئت، جشنواره خیریه غذا را در دستور کار خود قرار دهیم تا درآمدزایی در این راستا کسب شود.

وی در ادامه گفت: جشنواره پنجشنبه این هفته از ۸ شب، باحضور انجمن ها و خانم هاشمی رئیس هیئت بیماری های خاص کشور برگزار خواهد شد.  

وی افزود: ایجاد شور و هیجان برای افتتاح این جشنواره از اهداف، لازم الطلاع ما است. باید فرهنگسازی اهدای عضو به خوبی انجام شود.

حاجی زاده تصریح کرد: بحث دیگر این موضوع، جلوگیری از انزوای بیماران خاص و راهنمایی کردن آن ها به سمت فعالیت های ورزشی است. غرفه ها آماده ارائه هستند و علاقه مندان می توانند به مدت زمان دلخواه با پر کردن فرم های مورد نظر اقدام کنند.

مدیر کل مدیریت بحران تاکید کرد: ما این فرهنگ را باید از مسئولان استانی مطالبه کنیم، تا اشخاص توانمند را شناسایی و از آن ها درخواست کمک به بیماران خاص، و انجام کار خیر کنند. 

حاجی زاده گفت: جامعه ۱۰هزار نفری از پیوند اعضا داریم، لذا این کمیته از افراد نیازمند فعالیت های پویایی است، قصد ایجاد انجمنی صرفا جهت بیماری های خاص در راستای رسیدگی به مشکلات این افراد هم از نظر روحی و روانی و هم از نظر مالی داریم، این جشنواره متشکل از ۴۰۰غرفه است. 

خبرنگار: مریم کروشاوی                       

این خبر به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده است و راه دانشجو مسئولیتی در قبال انتشار خبر ندارد
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما