همینک ازوب سایت خبری راه دانشجو بخوانید :

پژو ۲۰۰۸ به عنوان اولین خودروی برجامی ایران خودرو در قالب سرمایه گذاری مشترک ایران خودرو و پژوی فرانسه در ایران تولید شده و آنطور که مدیرعامل ایران خودروعنوان کرده دراواخر اردیبهشت نیز به فروش می رسد اما این خودروی برجامی چه مشخصاتی دارد  و با چه آبشن هایی به فروش خواهد رسید.

این روزها در بسیاری از بازارهای خودرویی صحبت از مشخصات ، قیمت و همچنین زمان عرضه پژو ۲۰۰۸۸ است و بسیاری از خریداران خودرو منتظرند تا زودتر و با آغاز فروش این خودرو را خریداری کنند .

جزئیاتی در مورد پژو 2008 ایران خودرو/ خودروی برجامی چگونه است ؟

جزئیاتی در مورد پژو 2008 ایران خودرو/ خودروی برجامی چگونه است ؟


اما پژو ۲۰۰۸ ایکاپ (شرکت مشترک ایران خودرو و پژو) با چه ویژگیهایی به بازار عرضه خواهد شد.

پس از انتشار تصاویر این خودرو در سایت ها و خبرگزاری ها، بسیاری از علاقمندان این خودرو  و کسانی که منتظر خرید آن هستند تصور یک خودروی شاسی بلند را از ۲۰۰۸ داشتند اما باید بدانید این خودرو یک کراس اوور است که لحاظ سایز می توان آن را بین یک SUV شاسی بلند و یک خودروی سواری توصیف کرد.

پژو ۲۰۰۸ مدل ۲۰۱۷ با موتور ۱٫۶ لیتری توربوشارژ در ایران عرضه خواهد شد که این موتور توانایی تولید ۱۶۵ اسب بخار را داشته و حاصل نیروی تولید شده را به‌وسیله یک جعبه‌دنده ۴ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو منتقل می کند . شتاب صفر تا صد اعلام شده برای ۲۰۰۸ معادل ۱۱٫۵ ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز معادل ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

جزئیاتی در مورد پژو 2008 ایران خودرو/ خودروی برجامی چگونه است ؟

جزئیاتی در مورد پژو 2008 ایران خودرو/ خودروی برجامی چگونه است ؟

در پژو ۲۰۰۸ اولین چیزی که راننده با آن ارتباط برقرار می کند ظاهر خودرو است که  می تواند با ظاهری زیبا و مدرن، خودش را در دل راننده جا کند 
در درون کابین با فضای مناسبی روبرو خواهید شد  ولی نباید انتظار روکش چرم در صندلی ها و سقف سانروف را در مدل تولیدی ایران داشته باشید. زیرا خودروی ایکاپ دارای سقف فلزی بوده و روکش صندلی ها نیز پارچه ای است.

از جمله دیگر امکانات این خودرو می توان به ۴ عدد کیسه هوای ایمنی (راننده، سرنشین جلو، جانبی) سیستم ضد بلوکه ترمز ABSسیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD، سیستم کنترل پایداری DSC و  سیستم کنترل کشش TCS اشاره کرد.همچنین این خودرو دارای ۵ ستاره ایمنی  از موسسه EURONCAP اروپا است.

جزئیاتی در مورد پژو 2008 ایران خودرو/ خودروی برجامی چگونه است ؟

 همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد از پژو ۲۰۰۸ نباید انتظار یک خودروی شاسی بلند تمام عیار را داشته باشد زیر ابعاد آن طول /عرض/ ارتفاع:۴۱۵۹/۱۷۴۰/۱۵۵۶ میلی‌متر و فاصله بین دو محور جلو و عقب:۲۵۳۸ میلی‌متر است.

این خودروی برجامی بناست تا در اردیبهشت ماه به صورت رسمی توسط ایران خودرو رونمایی شده و تا پایان همین ماه نیز به فروش برسد که می توان پیش بینی کرد در صورت قیمت گذاری درست و منطقی استقبال مناسبی از آن در بازار به بعمل آید.

این خبر به صورت اتوماتیک از دیگر وب سایت های درج گردیده است و راه دانشجو مسئولیتی در قبال انتشار خبر ندارد
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما